Компресор SCHEGO WS3 (M) до 4 м
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-sch930200 |
| Штрихкод | 4620762512748 |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Тип | Одноканальний |
| Потужність | 5 Вт |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Компресор SCHEGO WS3 (M) до 4 м
Промисловий варіант, компресор SCHEGO WS3 (M) 930200 призначений для надійної роботи в безперервній режимі, стійкий і надійний.
Компресор SCHEGO WS3 (M) 930200 дозволяє практично без втрат прокачувати повітря на глибину до 4м, що необхідно для високих акваріумів, колон, бульбашкових панелей і піно отделителей.
Характеристики
- Потужність: 5 Вт
- Продуктивність: 350л / год
- Регулятор: немає
- Довжина кабелю живлення: 1м
- Глибина прокачування до 4м
- Тиск 0,42-0,45 бар
- Габарити (ДхШхВ) 170х75х60 мм
В комплекті: Тільки компресор без аксесуарів, поставляється в технічній упаковці.
Як розрахувати досить потужності компресора для вашого акваріума.
Необхідну потужність компресора розрахувати дуже просто: 0,5-0,8 літрів повітря в годину на один літр води.
Використання високоякісних матеріалів і дотримання суворих стандартів виробництва гарантують, що продукція SCHEGO завжди найвищої якості, з продуктів « Made in Germany ».