Захисна кошик для лампочки REPTI-ZOO WB05
Код Товару:
137371
Виробник:
REPTI-ZOO
Наявність:
Немає в наявності
799.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-WB05 |
| Штрихкод | 6970211806996 |
| Тип | Захисний кошик для лампи |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Матеріал | Метал |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Захисна кошик для лампочки REPTI-ZOO WB05
Захисна кошик для кожного типу ламп, що захищає тварину від опіків. Спеціальна металева сітка підтримує температурний розсіювання і не блокує точковий нагрів. Металевий сплав і покриття, що використовуються для виготовлення кошика, повністю водонепроникні і, отже, нержавіючі.
Кошик стійка до дуже високих температур, що дозволяє встановлювати лампочку потужністю до 150 Вт. Має стулку, яка дозволяє замінити лампочку без необхідності відкручувати кошик. У кошику є кріпильні отвори. Конструкція гарантує постійну безпеку і довговічність.
Розміри: 14 х 14 х 14 см.