Генератор туману зовнішній REPTI-ZOO TF01
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-TF01 |
| Штрихкод | 6970211804893 |
| Тип | Генератор туману |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Обʼєм | 2 л |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Генератор туману зовнішній REPTI-ZOO TF01
Repti-Zoo TF01 - це сучасне і енергозберігаюче рішення проблеми вологості в приміщенні. Пристрій генерує природний туман, який виглядає надзвичайно феноменально. Це також сприяє утворенню роси. Генератор може підвищити вологість до 100%. Він не займає місця всередині тераріуму.
Компактний фоггер Repti-Zoo працює поза тераріуму, що економить простір і полегшує роботу пристрою. Він має регульовану потужність, тому ви можете вибрати правильну кількість генерованого пара відповідно до потреб резервуара. За допомогою гнучкого шланга з регульованою довжиною пар подається в бак.
Пристрій створює необхідну вологість усередині подіуму, створюючи безпечне місце існування для більшості тварин тераріумів, хв. павукоподібні, рептилії і земноводні. Слід пам'ятати, що достатня кількість вологи захищає шкіру вихованця від надмірного висихання. Осідає туман створює росу, яка легко засвоюється деякими видами тварин.
Генератор туману Repti-Zoo TF01 використовує ультразвуковий сигнал для негайного розпилення води, створюючи справжній туман. Завдяки використанню такої технології пристрій не споживає багато електроенергії, не змінює температуру всередині тераріуму.
Пристрій має автоматичний вимикач, який захищає від « сухий » роботи. Генератор туману має власне джерело живлення разом з кабелем.
Технічні характеристики:
- розміри: 24x20x17 см
- довжина кабелю 3,3 м
- ємність бака 2л
- довжина шланга 42-150см