Череп крокодила REPTI-ZOO Crocodile Skull ERS34S S 11x6x4 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERS34S |
| Штрихкод | 6970211801670 |
| Тип | Череп |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 6 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Череп крокодила REPTI-ZOO Crocodile Skull ERS34S S 11x6x4 см
Череп крокодила Repti-Zoo Crocodile Skull ERS34S S 11x6x4см це унікальне прикраса кожного тераріуму або акваріума, також виступає в якості укриття для тварин. Це абсолютно безпечно і стійко до води або високих температур. Череп вражаюче відтворює природне викопне, яке сподобається кожному твариннику.
Правильне кількість схованок всередині вольєру позитивно впливає на якість життя вихованця, що живе в такому тераріумі, даючи йому можливість притулитися в стресових ситуаціях, оберігаючи тварину від перегріву, будучи ідеальним місцем для сну або розведення.
Слід пам'ятати, що деякі рептилії, амфібії і гризуни шукають безпечне місце для очікування до настання темряви. Риби, в силу своєї територіальності, також охоче використовують укриття.
Він виготовлений з полімерного матеріалу. Покритий високоякісним ламінатом, він абсолютно безпечний і легко миється. Він повністю стійкий до води і високих температур.
Розміри:
- довжина 11 см
- ширина 6 см
- висота 4 см