Миска для води REPTI-ZOO M ERB09S 15x12x4 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERB09S |
| Штрихкод | 6970211804640 |
| Тип | Миска |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Миска для води REPTI-ZOO M ERB09S
Важка керамічна чаша з пластиковим покриттям виробника Repti-Zoo безпечний і естетичний продукт, який є незамінним елементом будь-якого тераріумів. Може використовуватися в якості контейнера для води і навіть невеликого резервуара для середніх тераріумів тварин.
Високий край чаші забезпечує великий запас води і дозволяє створити басейн для домашньої тварини. Наявність води підвищує вологість і є відмінною прикрасою.
Природний і нейтральний колір і зовнішня структура чаші дозволяють легко пристосувати її до інтер'єру тропічного, пустельного або будь-якого іншого тераріуму.
Продукт має сходи для полегшення безпечного доступу до чаші.
Розміри і вага миски забезпечують стабільність навіть у самих енергійних тераріумів тварин. Чаші Repti-Zoo виготовлені з надзвичайно стійкого до механічних пошкоджень керамічного матеріалу.
Вся чаша покрита пластиком, щоб запобігти розвитку шкідливих бактерій і полегшити очистку.
Розміри: 15,5 x 11,7 x 3,8 см