Нагрівальний мат, водонепроникний REPTI-ZOO Deluxe Mats 10 Вт, 15x25 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-DHM10R |
| Штрихкод | 6970211807405 |
| Тип | Термокилимок |
| Потужність | 10 Вт |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 25 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Нагрівальний мат, водонепроникний REPTI-ZOO Deluxe Mats 10 Вт, 15x25 см
Нагрівальний мат Repti-Zoo Deluxe Mats 10W 15x25см для тераріумів надзвичайно ефективні, 86% тепла, що виділяється матом випромінюється в вертикальному напрямку безпосередньо в тераріум.
Водонепроникний килимок Repti-Zoo можна розмістити всередині тераріуму. Він стійкий до води і повсякденній діяльності тварин, таких як: черепахи, агами, змії, собаки і кішки. Покриття стійке до подряпин, раздавливанию і інших механічних пошкоджень.
Він має коефіцієнт герметичності IPX7. Це означає, що килимок повністю стійкий до тривалого занурення в воду.
Додатковою перевагою використання нагрівального мату є надзвичайно низьке енергоспоживання.
Технічні характеристики:
- розміри: 15 х 25 см
- потужність: 10 Вт