Гамак для рептилій REPTI-ZOO Hammock M DC09P 30x20x20 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-DC09P |
| Штрихкод | 6970211808082 |
| Тип | Гамак |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Гамак для рептилій REPTI-ZOO Hammock M DC09P 30x20x20 см
Гамак для рептилій Repti-Zoo Hammock M DC09P 30x20x20см полегшує "лазіння" тваринного, дуже стійкий до розтягування, а також до високої вологості або високій температурі. Створений з натурального продукту, він абсолютно безпечний для всіх рептилій, амфібій, ссавців або птахів.
За допомогою присосок легко кріпиться в тераріумах зі скла, пластику або акрилу. На додаток до присоскам, гамак має товсті ремені, які можна використовувати для прив'язки продукту до клітки. Плоска підвісна платформа - ідеальне місце і для всіх великих і маленьких птахів.
Гамак можна використовувати для створення острова тепла. Острів тепла має вирішальне значення для деяких видів тварин в пустельних і напівзасушливих районах.
Розміри: 30x20x20см