Артикул ap-NCO2-STAINLESSDIF-30MM
Штрихкод 5903031443578
Тип Дифузор
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дифузор CO2 з нержавіючої сталі AQUA-NOVA 30 мм
Переваги:
  • Змінна кераміка діаметром 24мм забезпечує ефективне розподілення CO2 у воді.
  • Дифузія CO2 по всій поверхні допомагає забезпечити рівномірне розподілення газу у воді.
Комплектація:
  • Дифузор CO2 з нержавіючої сталі 30мм Aqua Nova (NCO2-STAINLESSDIF-30MM).
  • Змінна керамічна пластинка діаметром 24мм.
  • без присосок.
Характеристики:
  • Матеріал:
  • Нержавіюча сталь
  • Шланг:
  • 4/6 мм
  • Діаметр керамічної пластинки:
  • 24мм
  • Загальна висота:
  • 30см
  • Максимальна товщина скла акваріуму:
  • 18мм