Туалет Moderna Mini Arist-O-Tray для кішок, з бортиком, салатовий, 50 х 38 х 14 см
Код Товару:
129777
Виробник:
Moderna
Наявність:
Немає в наявності
491.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-C192329 |
| Штрихкод | 5412087192083 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Салатовий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Відкритий пластиковий туалет з бортиком для котів.
Туалет з високоякісного полірованого пластику, не вбирає неприємні запахи, легко миється, має тривалий термін експлуатації.
Примітка: При використанні грудок наповнювача в закритому туалеті для кішок рекомендується зняти з туалету фільтр-поглинач запахів.