Туалет Moderna Pet`s Corner Medium для гризунів кутовий, помаранчевий, 35 х 24 х 19 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-R200148 |
| Штрихкод | 5412087006540 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 24 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Тварина | Для дегу, Для кроликів, Для морських свинок, Для пацюків, Для тхорів |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Поки немає питань до цього товару.
Кутовий туалет для гризунів Модерну - функціональний аксесуар, який підійде для кроликів, морських свинок, тхорів, щурів, дегу, шиншил.
Ви можете купити кутовий туалет Moderna Pet`s Corner Medium для гризунів будь-якого розміру , якщо габарити клітини дозволяють не тільки розмістити його всередині, але і не обмежують вільне переміщення вашого вихованця.
Кутова форма лотка для гризунів є найбільш оптимальною.
Зверніть увагу, ваш вихованець, швидше за за все, вже облюбував собі місце для туалету, вибравши один з кутів клітини.
Тому есл і встановити в цьому місці лоток для туалету, гризуни швидко зрозуміють для чого призначений аксесуар, а кількість і частота чисток клітини значно скоротяться.
З іншого боку, кутова конструкція займе мінімум місця в клітці.
При цьому якщо гризун любить усередині загрібати і розкидати все, що знаходиться у нього під лапами, високі зовнішні борти туалету обмежать старання вашого вихованця периметром клітини.
Туалет для гризунів виготовлений з якісного гладкого пластика, в складі якого не міститься бісфенол А, що позвол ет гарантувати безпеку і здоров'я вашого вихованця.
Крім того, виріб не має «пластмасового» запаху, абсолютно не вбирає «аромати» туалету, легко миється, стійке до відколів і подряпин.
Основні переваги кутового туалету для гризунів Moderna Pet`s Corner Large:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 33,5х49,4х26,2 см.
35,3 x W 24 x H 18,7
Країна-виробник: Бельгія.