Туалет Moderna Classic для кішок, з бортиком, сірий, 50 х 38 х 14 см
Код Товару:
129762
Виробник:
Moderna
Наявність:
Немає в наявності
250.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-C162026 |
| Штрихкод | 5412087162147 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Відкритий пластиковий туалет з бортиком для котів.
Туалет з високоякісного полірованого пластику, не вбирає неприємні запахи, легко миється, має тривалий термін експлуатації.
Борт перешкоджає розсипання наповнювача.
Стильний дизайн, широка кольорова гама.
Примітка: При використанні грудок наповнювача в закритому туалеті для кішок рекомендується зняти з туалету фільтр-поглинач запахів.