Туалет Moderna Pet`s Corner Large для гризунів, кутовий, салатовий, 49 х 34 х 26 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-R30008 |
| Штрихкод | 5412087006618 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 34 см |
| Колір | Салатовий |
| Тварина | Для кроликів, Для морських свинок, Для тхорів |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Поки немає питань до цього товару.
Кутовий туалет для гризунів Модерну - функціональний аксесуар, який може привчити вашого вихованця до гігієни, навести відносний порядок у клітці, заощадити витрата підстилки і ваш час по її заміні.
Підійде для тхорів, кроликів, морських свинок.
Ви можете купити кутовий туалет Moderna Pet`s Corner Large для гризунів будь-якого розміру, якщо габарити клітини дозволяють вільно розмістити його всередині, і аксесуар не буде перешкоджати вільному переміщенню вашого вихованця.
Кутова форма лотка для гризунів є найбільш оптимальним й.
По-перше, це компактно.
По-друге, ваш вихованець і без того вибере собі один з кутів клітини в якості туалету.
Тому завчасно встановлений на цьому місці лоток з наповнювачем допоможе утримувати клітку і підстилку в чистоті.
Високі зовнішні борти перешкоджають розкидання наповнювача, що актуально для особливо старанних до Загребание гризунів.
Туалет для гризунів виготовлений з гладкого пластика, в складі якого не міститься бісфенол А, що дозволяє гарантувати безпеку вашого вихованця.
Крім то го, вони не вбирає запахи туалету, легко миється, стійке до відколів і подряпин.
Основні переваги кутового туалету для гризунів Moderna Pet`s Corner Large:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 33,5х49,4х26,2 см.
Країна-виробник: Бельгія.