Лежак K&H Bolster Couch для собак, коричнево-бежевий, 76×53.5×18 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-7311 |
| Штрихкод | 655199073115 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 76 см |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 53.5 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Лежак К&Н Bolster Couch для собак, коричнево-бежевий, 76×53.5×18 см
K&H Bolster Couch лежак для собак, який забезпечить комфортний сон і відпочинок вашому вихованцеві. Ця легка і м'яка модель з приємним на дотик покриттям з мікрофібри. Завдяки гармонійно підібраною забарвленням відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Нижня частина виготовлена з більш міцної тканини зі спеціальним нековзними покриттям, яке запобігає переміщення лежака по поверхні підлоги. М'яка невисока спинка служить зручним підголовником і дозволяє собаці відчувати себе в безпеці.
Двошаровий наповнювач забезпечить достатній комфорт. Верх лежака і підстилка заповнені поліфіллом, який добре тримає форму, не парить, не злежується і залишається м'яким і рівним весь час експлуатації, незважаючи на активність вашої собаки. Нижня частина заповнена спеціальним екологічним волокном, яке має іншу структуру і призначене для збереження форми лежака.
Розміри: 76×53.5×18 см.
Матеріал: мікрофібра.
Вага лежака: 1.4 кг.
Колір: коричнево-бежевий.
Бренд: K&H Pet Products.
Країна виробник: США.