Лежак K&H Just Relaxin для собак, шоколадний, 71×91.5×9 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-7044 |
| Штрихкод | 655199070442 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 71 см |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 91.5 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Лежак К&Н Just Relaxin для собак, шоколадний, 71×91.5×9 см
Універсальний лежак для собак K&H Just Relaxin забезпечить комфортні умови для відпочинку домашніх тварин всередині приміщення або на вулиці. Міцний чохол виготовлений з водонепроникної тканини, яка захистить собаку від вогкості. Додаткове УФ-покриття чохла витримує до 500 годин впливу прямих сонячних променів, тому виріб надовго збереже відмінний зовнішній вигляд, навіть якщо буде весь час використовуватися на вулиці.
В моделі використовується сучасний практичний наповнювач поліфілл. Він не мнеться, що не звалюється під час експлуатації, добре пружинить, відмінно утримує тепло, не промокає і забезпечує природний повітрообмін, що важливо для підтримки шкіри і шерсті собаки в здоровому стані. Знімний чохол на блискавки виготовлений з поліестеру, який можна прати. Міцна водовідштовхувальна тканину перешкоджає промокання і швидкого зносу. Виріб не вимагає особливого догляду. Його можна прати в пральній машині при температурі до 30 °C.
Розміри: 71×91.5×9 см.
Матеріал: поліфілл, поліестер.
Вага тварини: 12-23 кг.
Вага лежака: 3.2 кг.
Колір: шоколадний.
Бренд: K&H Pet Products.
Країна виробник: США.