Лежак K&H Bolster самозігріваючий, для собак, чорний, 43×35.5×5 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-4214 |
| Штрихкод | 655199042142 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 35.5 см |
| Колір | Чорний |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Лежак К&Н Bolster самосогреваются, для собак, чорний, 43×35.5×5 см
самосогреваются лежак K&H Bolster з м'якого микрофлиса - затишна спальна зона для собак, яка буде зігрівати вашого вихованця без електрики. Чохол лежака зроблений з приємного на дотик матеріалу. Зручні широкі валики можуть використовуватися як подушка або підголівник.
самосогреваются ефекту лежака сприяє особливий двошаровий наповнювач. 1-й шар з поліфілла працює як відмінний ізолятор тепла. 2-й шар з особливим металізованим наповнювачем відображає накопичене тепло назад до вашого вихованця. З додаткових переваг наповнювача можна виділити його відмінну зносостійкість і пружність при високій м'якості.
Розміри: 43×35.5×5 см.
Матеріал: мікрофліс, поліфілл.
Колір: чорний.
Бренд: K&H Pet Products.
Країна виробник: США.