Подушка Imac Milu спальне місце, для собак, текстиль, 38×26×6 см
Код Товару:
117049
Виробник:
Imac
Наявність:
Немає в наявності
179.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-85696 |
| Штрихкод | 8021799856960 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 38 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 26 см |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Подушка Аймак Milu спальне місце, для собак, текстиль, 38×26×6 см
Подушка Imac Milu ідеально підходить для спального місця для собак серії Imac Dіdo. Яскраві різнокольорові спальні місця створюють затишок, забезпечують необхідну жорсткість, легко стираються. Вся продукція Imac має високу якість і гарантує повну безпеку для здоров'я вашої собаки.
Особливого догляду за подушкою не потрібно, допускається прання при 30 °C.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Розміри: 38×26×6 см.
Матеріал: текстиль.
Бренд: Imac.
Країна виробник: Італія.