Іграшка-кістка Georplast Slurpy 3 для собак, 18.5×4×2 см
Код Товару:
118245
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
208.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10722 |
| Штрихкод | 8016040107229 |
| Тип | Кістка |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка Georplast "Кость для зубів" Slurpy - це незвичайна іграшка, яка захопить вихованця в гру і благотворно позначиться на здоров'ї зубів.
Розмір - 18.5×4×2 см
Виробництво Італія.
Колір в асортименті: жовта, зелена, червона, синя.