Закритий туалет Georplast Vicky для котів, з фільтром, 54×39×39 см, сірий
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10582-grey |
| Штрихкод | 8016040105829 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 39 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія, Італія |
Поки немає питань до цього товару.
Закритий туалет Georplast Vicky для котів, з фільтром, 54×39×39 см, сірий
Просторий туалет для котів подарує усамітнення Вашому вихованцю і при цьому захистить Ваш будинок від розкидання наповнювача.
Наявність вугільного фільтра створює додатковий бар'єр для поширення неприємних запахів після відвідування туалету Вашим улюбленцем.Закритий туалет для котів виготовлений з якісного нетоксичного пластику, який відмінно миється і не вбирає сторонніх запахів.
Бічні засувки надійно кріплять кришку горщика до його основи.
Ваш улюбленець обов'язково оцінить закритий туалет, а Вас позбавить незручностей, пов'язаних з походами Вашого вихованця в туалет.
Особливості закритого туалету котів Georplast:
- иготовлений з якісного нетоксичного пластика;
- гладка поверхня стійка до подряпин та сколів;
- чудово миється і не вбирає сторонні запахи;
- вугільний фільтр для уловлювання неприємних запахів;
- бічні защілки для надійного кріплення кришки до основи;
Рекомендації щодо використання:
Для привчання кота до закритого туалету зніміть дверцята, щоб тварина мала вільний доступ до наповнювача в лотку.
Згодом поставте дверцята на місце і проконтролюйте, щоб кіт зайшов у туалет, а потім зміг із нього вийти.
Характеристики
- матеріал: пластик;
- колір: сірий;
- габарити: 54×39×39 см;
- бренд: GeorPlast
- країна-виробник: Італія;
- артикул: 10582;
- штрихкод: 8016040105829.