Піддон Ferplast Base MF47 With Hole Grey до клітин для кроликів і морських свинок, 98x50x17,5 см
Код Товару:
123074
Виробник:
Ferplast
Наявність:
Немає в наявності
1177.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | fr-200179-1 |
| Штрихкод | 8010690105321 |
| Тип | Піддон |
| Довжина | 98 см |
| Висота | 17.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для кроликів, Для морських свинок |
| Країна-виробник | Італія |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Піддон Ferplast Base MF47 With Hole Grey для кліток для кроликів і морських свинок, 98 x 50 x 17,5 см
Ferplast Base MF47 With Hole Grey — міцний піддон із отвором, призначений для кліток кроликів і морських свинок. Забезпечує чистоту, зручність у догляді та можливість з’єднання кліток між собою.
Особливості:
- Підходить для кліток для кроликів і морських свинок;
- Розміри: 98 x 50 x 17,5 см;
- Оснащений отвором для підключення додаткових модулів або тунелів;
- Виготовлений із міцного та безпечного пластику;
- Легко знімається та очищується;
- Сумісний із клітками Ferplast;
- Стильний сірий колір і ергономічний дизайн.
Переваги:
- Підтримує чистоту та гігієну в клітці;
- Дозволяє розширити простір для тварин;
- Довговічний і стійкий матеріал;
- Зручний у використанні та догляді.