Компресор EHEIM air pump 400
Код Товару:
110082
Виробник:
EHEIM
Наявність:
Немає в наявності
1490.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-3704010 |
| Штрихкод | 4011708370018 |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Тип | Двоканальний |
| Обʼєм акваріума | до 600 л |
| Потужність | 4 Вт |
| Висота | 7.1 см |
| Довжина | 15.2 см |
| Ширина | 8.9 см |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Компресор EHEIM air pump 400
Акваріумні двоканальний компресор EHEIM air pump 400 поставляється в комплекті з двома дифузорами трійником, двома зворотними клапанами і повітряним шлангом 4/6мм 2м.
Компресор EHEIM air pump 400 3704 дуже тихий в роботі. Розмір бульбашок можна регулювати на дифузорі EHEIM. За допомогою настінного гака (не входить в комплект) компресор встановлюється на стіні над акваріумом. Вібростійкі гумові ніжки сприяють плавному бігу.
Також можлива установка під акваріумом, але тоді знадобиться додатковий шланг і встановити лічильники води.
Комплект поставки
- компресор EHEIM air pump 400
- дифузори 2шт
- зворотні клапани 2шт
- трійник 1шт
- шланг 4/6мм 2м