Іграшка Coastal Rascals Feisty Flappers Mesh Toy Mazie Monkey для собак, 11х40.6х10 см
Код Товару:
129639
Виробник:
Coastal
Наявність:
Немає в наявності
410.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-84602_MMKDOG |
| Штрихкод | 76484846045 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 40.6 см |
| Тварина | Для собак |
| Лінія | Rascals |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Coastal Mazie Monkey - відмінний персонаж для розваг цуценя або дорослого собаки в приміщенні, на вулиці або пляжі.
Завдяки особливій сітчастої структурі виробникові вдалося скомбінувати в іграшці м'якість і міцність, жорсткість і приємні відчуття, обсяг і можливість триматися на воді.
Всі ці характеристики надзвичайно важливі при виборі якісних іграшок для собак і особливо для цуценят.
Основні характеристики іграшки для собак Coastal Mazie Monkey:
- зручна міцна модель для активних ігор;
- яскраві кольори добре видно на будь-яких поверхнях або ландшафті;
- не линяє;
- добре тримається на воді;
- швидко сохне при намоканні;
- якісно оброблені всі шви;
- розрахована на тривалу експлуатацію в інтенсивному ігровому режимі.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 11х40,6х10 см.