Іграшка козлик Горді Coastal Rascals Mighty Mates Mesh Toy Gordie Goat для собак, 13 х 23 х 20 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-84601_GGTDOG |
| Штрихкод | 076484846076 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для собак |
| Лінія | Rascals |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Якщо ви хочете купити нову м'яку іграшку для цуценя або собаки, Coastal підготував для вас справжню знахідку у вигляді забавного козлик пишатися.
Ваш вихованець неодмінно подружиться з новим компаньйоном по іграх з кількох причин.
По-перше, ця іграшка м'яка, її зручно гризти і носити в зубах.
По-друге, вона безпечна, тому що не містить дрібних деталей, які собака могла б відгризти.
По-третє, з козлика можна грати вдома, на вулиці, в парку або на водоймі, його яскраво-блакитний колір добре видно на будь-якому ландшафті.
Матеріал виготовлення - сітчастий поліестер, який надзвичайно міцний, легкий і об'ємний.
Завдяки особливій структурі сітки іграшка не тоне у воді, швидко висихає після намокання, тому вона ідеально підходить для тих вихованців, які обожнюють ігри у воді.
Основні характеристики іграшки для собак Coastal Gordie Goat:
- зручна міцна модель для активних ігор;
- яскраві кольори добре видно на будь-яких поверхнях або ландшафті;
- не линяє;
- добре тримається на воді;
- швидко сохне при намоканні;
- якісно оброблені всі шви, деталі морди пишатися вишиті;
- розрахована на тривалу експлуатацію в інтенсивному ігровому режимі.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 13х23х20 см.