Іграшка качка Coastal Rascals Fetch Toys Duck для собак, 22 х 33 х 6 см
Код Товару:
129642
Виробник:
Coastal
Наявність:
Немає в наявності
410.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-84705_NCLDOG |
| Штрихкод | 076484847059 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 33 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для собак |
| Лінія | Rascals |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Якщо у вас активний і цікавий вихованець, тоді іграшка для собак Coastal Duck із серії Rascals Fetch Toys обов'язково йому сподобається.
Оптимальне поєднання міцності і м'якості матеріалу (поліестер + нейлон) забезпечить качці довговічність, як би інтенсивно тварина її ні гризло.
Завдяки наскрізного круглого отвору, іграшку зручно кидати в якості апорту, а собака спокійно може обхопити її зубами.
Іграшка може використовуватися всередині приміщень і на прогулянці.
Основні характеристики іграшки для собак Coastal Rascals Fetch Toys Duck:
- зручна міцна модель для активних ігор;
- яскраві кольори добре видно на будь-яких поверхнях або ландшафтах;
- не линяє;
- швидко сохне при намоканні;
- якісно оброблені всі шви;
- розрахована на тривалу експлуатацію в інтенсивному ігровому режимі.
Габаритні розміри (ШхДхВ): 22х33х6 см.
Габаритні розміри отвору: 6,5х5,5 см.
Мінімальна ширина захвату кільця: 4,5 см.