Губка біо ATG line, 40x40x2,5 см
Код Товару:
125721
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
318.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-WFOWG4 |
| Штрихкод | 5901779328553 |
| Призначення | Біофільтрація |
| Тип | Губка |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Губка ATG line
Розміри:
- Губка 40x40x2,5см (WFOWG4)
- Губка 35x65x2,5см (WFOWG3)
- Губка 75x65x2,5см (WFOWG7)