Насос для ставка Aquanova NSP-20000 л / год з регулятором потоку
Код Товару: 127485
0 відгуків
Виробник: AquaNovaPond
AquaNovaPond
Наявність: Немає в наявності
Bonus Points +434 бонусних балів
Доставка до Київ
Доставка від Нова Пошта
Доставка на поштомат Нова Пошта
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
Артикул an-NSP-20000
Тип Насос
Потужність 100 Вт
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
АкваНова NSP-20000
NSP-20000, 20000 л / ч 185 Вт, Hmax 7,0 м., Насос з регулятором потоку.
(загальна споживана потужність з контролером не більше 200 Вт).
Основні дані:
  • Виробник: AquaNova;
  • Країна виробник: Польща;
  • Тип: Насос для фонтану;
Характеристики насоса:
  • Призначення: Насос для ставка;
  • Тип установки: Під водою і на суші;
  • Тип харчування: Мережа 220 В, Мережа 230 В;
  • Довжина кабелю: 10.0 (м);
Додаткові характеристики:
  • Max підйом води: 7 м;
  • Потужність: 85 Вт + 15Вт регулятор;
  • Розмір: 245x121x133 мм;