Насос для ставка AquaNova NSP-10000 Fountain л / год з регулятором потоку
Код Товару: 127486
0 відгуків
Виробник: AquaNovaPond
AquaNovaPond
Наявність: Немає в наявності
Bonus Points +307 бонусних балів
Доставка до Київ
Доставка від Нова Пошта
Доставка на поштомат Нова Пошта
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
Артикул an-NSP-10000-F
Тип Насос
Потужність 100 Вт
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
АкваНова NSP-10000 Fountain
Насос для ставків фірми AquaNova серія NSP FOUNTAIN (з фонтанної насадкою в комплекті)
  • Працює дуже тихо.
  • Може працювати в прісній і солоній воді.
  • Без мідних елементів.
  • Керамічна вісь ротора гарантує тривалий термін експлуатації.
  • З можливістю підключення до фонтанної насадки.
Основні дані
  • Виробник: AquaNova;
  • Країна виробник: Польща;
  • Тип: Насос для фонтану;
Характеристики насоса:
  • Призначення: Для фонтанів;
  • Тип установки: Під водою і на суші;
  • Тип харчування: Мережа 220 В, Мережа 230 В;
  • Висота підйому води 5.2 (м);
  • Довжина кабелю 10.0 (м);
Додаткові характеристики:
  • Max підйом води: 5.2 м;
  • Потужність: 85 Вт + 15Вт регулятор;
  • Розмір 245x121x133 мм;