Насос для ставка AquaNova NLP-22000 л / ч
Код Товару: 127539
0 відгуків
Виробник: AquaNovaPond
AquaNovaPond
Наявність: Немає в наявності
Bonus Points +362 бонусних балів
Доставка до Київ
Доставка від Нова Пошта
Доставка на поштомат Нова Пошта
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
Артикул an-NLP-22000
Тип Насос
Потужність 95 Вт
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
АкваНова NLP-22000
З переваг це:
  • Висока продуктивність.
  • Хороші результати і тривалий термін експлуатації.
  • Перекачує частинки шлаку до 6 мм.
  • Керамічна вісь ротора гарантує тривалий термін експлуатації.
Основні:
  • Виробник: AquaNova;
  • Країна виробник: Польща;
  • Тип: Насос для ставка;
  • Стан: Новий;
Характеристики насоса:
  • Призначення: Насос для ставка;
  • Тип установки: Під водою;
  • Тип харчування: Мережа 220 В, Мережа 230 В;
  • Висота підйому води: 2.6 (м);
  • Довжина кабелю: 10.0 (м);
Додаткові характеристики:
  • Max підйом води: 2,6 м;
  • Вихід: 75 мм;
  • Потужність: 95 W;