Насос для ставка AquaNova NFPX-20000 Fountain Super Eco
Код Товару: 114021
0 відгуків
Виробник: AquaNovaPond
AquaNovaPond
Наявність: Немає в наявності
Bonus Points +363 бонусних балів
Доставка до Київ
Доставка від Нова Пошта
Доставка на поштомат Нова Пошта
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
Артикул an-NFPX-20000-F
Тип Насос
Потужність 200 Вт
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
АкваНова NFPX-20000
Завдяки спеціально розробленим з'єднувачів і насадок насос може використовуватися:
  1. Стандартна перекачування води (забір і подача);
  2. Підключення до скиммеру (поверхневий фільтр) + стандартна перекачування води;
  3. Фонтан (дві насадки) + підключення до скиммеру + стандартна перекачування води;
  4. Водоспад або каскад + фонтан + скіммер + стандартна перекачування води.
  • Дуже ефективний, інноваційний та енергозберігаючий електродвигун, економія до 50%;
  • Велика площа фільтрації і високий потік води;
  • Можливість перекачування домішок і забруднень фракцією до 6 мм;
  • Керамічна вісь ротора забезпечує довгий термін служби виробу;
  • Вбудований датчик IC, автоматичне відключення двигуна в разі нестачі води;
  • Проста установка шлангів завдяки спеціальному поворотному штуцера;
  • Корпус насоса встановлений на шарнірах, що значно полегшує відкриття і закриття кришки;
  • Професійний сервіс.
Основні дані:
  • Виробник: AquaNova;
  • Країна виробник: Польща;
  • Тип: Насос для фонтану;
  • Стан: Новий;
Розміри:
Характеристики насоса:
  • Призначення: Для фонтанів;
  • Тип установки: Під водою;
  • Тип харчування: Мережа 220 В, Мережа 230 В;
  • Висота підйому води: 7.0 м;
  • Довжина кабелю: 10.0 м;
  • Потужність: 200 W;