Насос для ставка AquaNova NCM-20000 л / год, 200 w
Код Товару: 127577
0 відгуків
Виробник: AquaNovaPond
AquaNovaPond
Наявність: Немає в наявності
Bonus Points +340 бонусних балів
Доставка до Київ
Доставка від Нова Пошта
Доставка на поштомат Нова Пошта
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
Артикул an-NCM-20000
Тип Прокачуючі
Потужність 200 Вт
Безкоштовна доставка Так
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Насос для ставків фірми AquaNova серія NCM
  • Високопродуктивна помпа, оснащена
  • Працює дуже тихо.
  • Може працювати в прісній і солоній воді.
  • Без мідних елементів.
  • Керамічна вісь ротора гарантує тривалий термін експлуатації.
Основні дані:
  • Виробник: AquaNova.
  • Країна виробник: Польща.
  • Тип: Насос для ставка.
Характеристики насоса:
  • Призначення: для ставків;
  • Тип установки: під водою і на суші;
  • Довжина кабелю 10.0 (м).
  • Тип харчування: Мережа 220 В, 230 В.
Додаткові характеристики:
  • Max підйом води: 7 м;
  • Розмір 291x145x170 мм;
  • Гарантія 2 роки;
  • Потужність: 200 W;
  • Потужність 200 Вт.