Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-2000 (24v1,5A), 6 x 6 x 11 см
Код Товару:
126068
Виробник:
AQUA-NOVA
Наявність:
Немає в наявності
727.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-N-RMC-2000 ADAPTOR |
| Штрихкод | 5904378731199 |
| Призначення | Для насоса |
| Тип | Блок живлення |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-2000 (24v1,5A), 6 x 6 x 11 см
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-2000, а також для будь-яких пристроїв з живленням 24В 1.5А (+ усередині).