Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-15000 (12v6A), 11 x 4 x 20 см
Код Товару:
126069
Виробник:
AQUA-NOVA
Наявність:
Немає в наявності
3440.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-N-RMC-15 000 ADAPTOR |
| Штрихкод | 5904378731243 |
| Призначення | Для насоса |
| Тип | Блок живлення |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 4 см |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-15000 (12v6A), 11 x 4 x 20 см
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-15000, а також для будь-яких пристроїв з живленням 24В 6А (+ усередині).