Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-1200 (24v1A), 7 x 6 x 12 см
Код Товару:
126070
Виробник:
AQUA-NOVA
Наявність:
Немає в наявності
662.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-N-RMC-1200 ADAPTOR |
| Штрихкод | 5904378731182 |
| Призначення | Для насоса |
| Тип | Блок живлення |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 6 см |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-1200 (24v1A), 7 x 6 x 12 см
Блок живлення для циркуляційного насоса Aqua Nova N-RMC-1200, а також для будь-яких пристроїв з живленням 24В 1А (+ усередині).